Sala przedszkolna - Pakiet na start (1)

Pakiet na start

ładowanie

Dostępne opcje

Wybierz opcje
  • Anuluj
  • Plik .pdf (do samodzielnego wydruku)
     PLN
    • Czas wysyłki: Natychmiastowa na e-mail
    szt.
    ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
    •

„Pakiet na start” zawiera plansze znaczki i napisy do sali przedszkolnej. Jest to niewątpliwie podstawa w pracy każdej nauczycielki przedszkola :) Zestaw zawiera:

1. 16 plansz A4 z napisami dotyczącymi kącików. Oprócz napisów, każda plansza zawiera grafiki związane z danym kącikiem, co jest niezwykle ważne w młodszych grupach. Znajdziecie tutaj kąciki: czytelniczy, logopedyczny, matematyczny, plastyczny, teatralny, muzyczny, relaksacyjny, zabawek, klocków, lalek, samochodów, przyrodniczy, patriotyczny, literek, cyferek oraz galerię małych rąk.
    2. „Nasze zasady” - 12 plansz A4 z piktogramami i napisami dotyczącymi zasad panujących w grupie.
    3. Napis „Witamy w przedszkolu” w wielkości A4.
    4. Duży napis „Witamy w przedszkolu” - każda litera na innej kartce A4.
    5. Wizytówki do szatni/łazienki/na krzesełka/na szufladę. Znajdziecie tutaj 30 prostokątnych znaczków ze zwierzątkami i możliwością wpisania imienia dziecka. Ponadto znajdują się tutaj małe okrągłe znaczki z samym zwierzątkiem.
    6. Kalendarz urodzinowy do wpisania urodzin przedszkolaków.
    Powiązane produkty
    Przedszkolna lista obecności