E-booki - 100 kreatywnych prac plastycznych na 4 pory roku 2 (1)

100 kreatywnych prac plastycznych na 4 pory roku 2

ładowanie
  • Czas wysyłki: Natychmiastowa na e-mail
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •

"100 kreatywnych prac plastycznych na 4 pory roku 2" jest kontynuacją pierwszej części e-booka o tym samym tytule. Jego pierwsza część okazała się bestsellerem sklepu Przedszkolne Inspiracje. E-book ten zawiera 100 propozycji prac plastycznych wykorzystujących ciekawe techniki i narzędzia pracy. Podzielony został na pory roku oraz rozdziały: zwierzęta, Wielkanoc, Boże Narodzenie oraz inne święta typowe i nietypowe. Znajdziecie w nim trzy proste kroki opisujące etapy powstawania pracy, jak również potrzebne materiały oraz efekt końcowy.

E-book zawiera aktywne linki, dzięki którym po kliknięciu obrazka na stronie rozdziału, przeniesiecie się od razu do wybranej pracy plastycznej.

Ze względu na wielkość pliku (ponad 160 MB), jego pobieranie może zająć dłuższą chwilę. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na telefonie, zaleca się pobranie pliku na komputerze.

Powiązane produkty
100 kreatywnych prac plastycznych na 4 pory roku